Forum ...::SAMOTNI::... Strona Główna
Horoskop miesięczny na 2007 rok

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...::SAMOTNI::... Strona Główna -> Czary, Magia, Wróżby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalia
Expert
<font color=blue><b>Expert</b>Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 8539
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 15:59, 02 Sty 2007    Temat postu: Horoskop miesięczny na 2007 rok

Koziorożec- ( 22.12 - 20.01)

Początek roku wpłynie na ciebie mobilizująco. Warto więc zadbać o własne interesy, rozpocząć realizację planów, które zaspokoją ambicje. Znajdź również czas by zabłysnąć w karnawale.

ŻYCIE OSOBISTE

Urodzinowy miesiąc to właściwy moment na rozpoczęcie czegoś nowego. Jeśli zatem jeszcze nie wystartowałeś, nie zwlekaj dłużej. Jeśli zostaniesz w „blokach”, stracisz swoją szansę. Na początek zastanów się jednak czego ci trzeba. Może warto uzupełnić jakieś deficyty, pokonać kompleksy, rozprawić się z zahamowaniami? Bez wyrzutów sumienia skoncentruj się na sobie, bowiem Kosmos sprzyja odnowie. Karnawał natomiast zapowiada się umiarkowanie atrakcyjnie. Najlepiej poczujesz się wśród znanych i lubianych osób, a najbardziej udane będą spotkania o kameralnym charakterze. Planety miłości patrzą na ciebie na razie obojętne, więc w drugiej połowie miesiąca gdy znajdziesz się w sferze wpływów Marsa nie pozwól by temperament wyprzedził serce. To, co na pierwszy rzut oka wyda ci się fascynujące, w większej dawce okaże się nie do zniesienia. Elokwencja okaże się gadulstwem, poczucie humoru ciągłą błazenadą. Nie trać dystansu.

KARIERA

Nie byłbyś sobą, gdybyś zlekceważył okazje do zawodowych sukcesów i przegapił finansowe możliwości. W styczniu zaś będziesz miał naprawdę spore pole do popisu. Może błysnąć szansa. Warto także z własnej inicjatywy zapisać się na kurs doskonalący zawodowe umiejętności lub przygotowujący do nowego etapu kariery. Jeśli nosisz się z zamiarem dokonania jakiejś transakcji, podpisania umowy - to nie trać czasu. Możesz też myśleć o zmianie pracy, szukać czegoś bardziej interesującego i intratnego. Niejeden Koziorożec, całkiem w sumie zadowolony ze swej pracy, zapragnie coś unowocześnić, wpadnie na pomysł, jak usprawnić metody działania, skusi się na zakup nowych programów i nowości z dziedziny komputerowej. Mogą ci wpaść do głowy nowe pomysły wykorzystania umiejętności, które posiadasz, być może związane z Internetem... Największe możliwości przed osobami z pierwszych dni stycznia.

ZDROWIE

Twoja słoneczna bateria właśnie podłączona jest do kosmicznej ładowarki więc z dnia na dzień poziom energii będzie wzrastał.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
natalia
Expert
<font color=blue><b>Expert</b>Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 8539
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 16:06, 02 Sty 2007    Temat postu:

Wodnik- ( 21.01 - 19.02)

Wchodzisz w ostatni miesiąc twego rocznego cyklu. Pora podsumować przeszłość i poukładać wszystkie sprawy tak aby wszystko znalazło się na właściwym miejscu.


ŻYCIE OSOBISTE

Na twoim niebie zaznaczają się dwie główne tendencje. Po pierwsze Słońce i Merkury pod horyzontem wyznaczają kres twego rocznego cyklu solarnego, co skłonić cię powinno do zwolnienia tempa, przyjrzeniu się obecnej sytuacji, przeszłym dokonaniom i wyciągnięciu wniosków. Kontynuuj to co było dobre, odetnij się od tego co było złe. Tendencja druga to obecność Wenus w twoim znaku, która sprawi, że ów okres rozmyślań i podsumowań nie ma prawa być smutny i ponury, nawet jeśli zeszłoroczny bilans nie wypadł na okazały plus. Ta sympatyczna planetka oświetli cię swoim blaskiem przynosząc okres popularności towarzyskiej i sporo karnawałowych okazji. Zabłyśniesz dowcipem w rozmowie, a wyczuciem rytmu na parkiecie. Samotne osoby nie będą miały najmniejszych problemów, by zawrócić komuś mocno w głowie, szczególnie jeśli urodziłeś się na przełomie stycznia i lutego. To także znakomity moment, aby kupić do domu coś pięknego albo otworzyć szerzej szafę i zastanowić się nad zmianą stylu. Dla Wodników z drugiej połowy znaku prognozy mniej uskrzydlające. Zanim zdecydujesz się definitywnie zmienić coś w swoim życiu - najpierw wysil się na odrobinkę refleksji.

KARIERA

W zawodowych sprawach będzie to okres przelotnej stagnacji, ale ma to swoje dobre strony. Warto teraz uporządkować plany, przemyśleć nowe pomysły, zastanowić się, czy wszystkie zeszłoroczne sprawy warto kontynuować. Jeśli, mimo wszystko, odczuwasz potrzebę działania warto wiedzieć, że najlepsze efekty uzyskasz w sposób nieco mniej oficjalny, nawiązując kontakty, składając wizyty kurtuazyjne lub organizując spotkanie. Jeśli zaś masz coś pilnego do załatwienia, pamiętaj, że ujmujący sposób bycia pomoże ci zjednać ważne osoby i przekonać je do swoich racji. Wszystkie sprawy powinieneś załatwiać osobiście. To dobry moment na szukanie lepszej pracy, ale z decyzją wstrzymaj się do ostatniej dekady stycznia. Niewykluczone, że trafi się jeszcze coś lepszego. Najlepsze rokowania dla Wodników z przełomu stycznia i lutego. Gotówki nie zabraknie, a nawet mogą się pojawić niespodziewane pieniądze.

ZDROWIE

Nie warto oszczędzać na prądzie i żałować sobie sztucznego światła. Im jaśniej dookoła ciebie, tym mniej szans na depresję.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
natalia
Expert
<font color=blue><b>Expert</b>Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 8539
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 16:08, 02 Sty 2007    Temat postu:

Ryby- ( 20.02 - 20.03)

Musisz się zmobilizować, ale nic na siłę - postępuj ostrożnie i z wyczuciem. Czasami trudno będzie podjąć słuszną decyzję i uzyskać tak cenny obiektywizm. Staraj się więc nie stawiać spraw na ostrzu noża.


ŻYCIE OSOBISTE

W styczniu lepiej wiodło się będzie Rybom z pierwszej połowy znaku. Położenie Słońca i Merkurego pomaga ci w spokojnej kontynuacji planów, nawiązywaniu kontaktów i podnosi sprawność szarych komórek. Nie stroń więc od ludzi. Daj się wyciągnąć przyjaciołom na zabawę, na wypad na narty, na ciekawy spektakl teatralny. Pozostałe osoby znajdują się pod nieharmonijnym wpływem Marsa. Bądźcie ostrożne ponieważ oznacza to skłonność do konfliktów i konieczność rozwiązania problemów w warunkach, nazwijmy to, mało komfortowych. Niewykluczone kłopoty z samochodem. Na wszelki wypadek daj go do przeglądu, a za kierownicą absolutnie nie szarżuj. W sercowych sprawach możliwe są komplikacje. Wydaje ci się, że koniecznie potrzebujesz odmiany, silniejszych wrażeń, odrobiny dramatyzmu? To już tylko krok do zrobienia czegoś głupiego, uwikłania się w trudny romans, złamania serca cudzego lub… własnego. Ostrzeżenia adresowane są w pierwszym rzędzie do Ryb z 16 – 20.03. Odradzam zawieranie nowych znajomości. Mogą okazać się destrukcyjne dla ciebie.

KARIERA

Planety sprzyjają uporządkowaniu bieżących i zaległych spraw a także kontynuacji planów. Dobry moment na uzyskanie fachowej porady, konsultacji, zdanie egzaminu, uzyskanie wymaganych uprawnień. Zmobilizuj się i zacznij nowy rok z poczuciem, że plany są klarowne a perspektywy wyraźne. Warto także zająć się wprowadzeniem jakichś innowacji, technicznych nowinek, które wpłyną na większą efektywność pracy. Finanse utrzymają się teraz na średnim poziomie. Zadowalająco ale bez rewelacji. Jeśli należysz do osób z drugiej połowy znaku pamiętaj jednak, że konkurencja nie śpi. Nie rozpowiadaj na lewo i prawo o swoich planach, nie trąb o przygotowywanych projektach, nie chwal się genialnymi pomysłami. Ktoś może pokrzyżować ci szyki już na starcie. W przypadku Ryb z 16 - 20.03 możliwy jest ostry zakręt na drodze twej kariery. Warto być do tego przygotowanym, by był to przynajmniej poślizg kontrolowany.

ZDROWIE

Staraj się jak najwięcej przebywać na świeżym powietrzu. Jeśli w twojej okolicy zamiast zimy jest szara jesień, może warto gdzieś wyjechać na parę dni i poszukać śniegu, bieli, słońca i swobody?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
natalia
Expert
<font color=blue><b>Expert</b>Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 8539
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 16:21, 02 Sty 2007    Temat postu:

Baran- ( 21.03 - 20.04)

Zaczniesz rok od sukcesów - zawodowych i na balowej sali. Szykują się nowe znajomości, nowe zainteresowania. Do twego serca, nie wiadomo kiedy ustawi się kolejka, w pracy staniesz się bardziej ekspansywny.

ŻYCIE OSOBISTE

Twoja opiekuńcza planeta – Mars do 16 stycznia znajduje się eksponowanym punkcie sceny. Rozpoczniesz nowy rok z właściwą sobie energią i entuzjazmem. Wprawdzie nie uda się całego miesiąca przejść tanecznym krokiem, bo na horyzoncie pojawi się kilka ważnych spraw do załatwienia, jednakże karnawał zapowiada się przyjemnie, możesz nawiązać nowe znajomości, wnieść do codziennego życia potrzebne ci ożywienie i szczyptę ekscytacji. Jeśli spragniony jesteś towarzystwa wybierz się więc tam gdzie słychać gwar i śmiech i gdzie strzelają w górę korki od szampana. Zakończyłeś rok jako singiel? Twoje akcje ostro idą w górę! Może się nawet okazać, że oto spotkałeś miłość, na którą od dawna czekało twoje serce. Barana z 29.03 - 4.04 i z 16 – 19.04 może trafić przysłowiowy piorun, czyli wielkie uczucie od pierwszego wejrzenia. Jeśli należysz do osób urodzonych w tych wycinkach znaku masz przed sobą wyjątkowo pomyślny okres. Staraj się zainicjować coś nowego, zdobyć wszystko co jest do zdobycia w sferze zawodowej i osobistej. Niewykluczona daleka i bardzo udana podróż.

KARIERA

Mimo wielu okazji do zabawy, nie stracisz głowy, bo da również o sobie znać praktyczna strona twojej natury. Nawet po nocy przetańczonej do białego rana, następnego dnia na pewno nie pomylisz się w rachunkach. Planety sprzyjają zawodowym planom. Nowatorskie spojrzenie na problemy sprawi, że szybko je rozwiążesz, być może nawet ujrzysz nowe możliwości tam, gdzie inni nie widzą niczego interesującego. Pomyśl, co można w twojej pracy unowocześnić. Warto pogłebiać wiedzę, zainwestować w znajomość języków. Jest to także miesiąc korzystny finansowo. Przedsiębiorczym i śmiałym planety hojnie sypną groszem. Jeśli należysz do osób urodzonych 29.03 - 4.04 i z 12 – 19.04 to idealny moment na zmianę pracy, o ile nie otrzymałeś właśnie awansu i solidnej podwyżki. Wybrańcy planet mają również szansę by zasilić budżet dodatkową sumą pochodzącą z wygranej. Kup szczęśliwy los!

ZDROWIE

W pierwszej połowie stycznia będziesz miał mnóstwo energii, ale w drugiej więcej ostrożności za kierownicą. Również uprawiając sporty zimowe.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
natalia
Expert
<font color=blue><b>Expert</b>Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 8539
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 16:23, 02 Sty 2007    Temat postu:

Byk- ( 21.04 - 20.05)

Planując przyszłość uwzględniaj także zmiany. Nie oczekuj, że życie wyglądać będzie wciąż tak samo. To co nieoczekiwane może okazać się interesujące, więc nie okopuj się na swojej pozycji. Płyń z prądem!

ŻYCIE OSOBISTE

W pierwszej połowie stycznia dominować będzie wpływ statecznego Koziorożca więc zajmiesz się kontynuacją spraw, dla których święta i Nowy Rok stały się miłym przerywnikiem. Sytuację komplikuje nieco wejście twojej planety Wenus 4.01 do awangardowego Wodnika. Intelekt pracuje na wysokich obrotach, ale ciało domaga się wypoczynku, a dusza karnawałowego szaleństwa! Trudna sytuacja. Dlatego staraj się łączyć przyjemne z pożytecznym i przeplatać obowiązki z rozrywkami. No i zamiast narzekać na swój los, staraj się jak najprędzej pokonać przeszkody. Gdzie tkwi problem? W twojej naturze. Jak wiadomo, nie lubisz niespodzianek. Tymczasem życie próbuje nauczyć cię, że nie wiesz jeszcze o nim wszystkiego, że potrafi zaskakiwać i zmieniać wydałoby się raz ustalone plany. Zmiany okażą się jednak korzystne jeśli przestaniesz się upierać. W sercowych sprawach nie planuj żadnej strategii. Pozwól życiu napisać własny scenariusz. Sytuacja Byków z 8 – 17.05 wydaje się nieco trudniejsza. W grę wchodzą problemy sercowe, zdrowotne, mieszkaniowe lub trudna sytuacja materialna.

KARIERA

Receptą na sukces jest teraz połączenie doświadczenia z bardziej nowatorskimi rozwiązaniami. Nie ignoruj więc nowych metod pracy, nie udowadniaj wyższości pióra wiecznego nad laptopem. Zauważ, że elektronika i nowoczesność docierają dosłownie wszędzie jeśli więc twoje wyniki z jakiegoś powodu nie są już takie jak przedtem warto wziąć pod uwagę inne rozwiązania, inne niż dotąd nośniki reklamowe, Internet itp. W drugiej połowie miesiąca przystopuj nieco z wydatkami, nie kupuj kosztownych rzeczy, tym bardziej, że i tak rozstaniesz się z paroma banknotami o wysokich nominałach. Dla osób z 8 – 17.05 czas nieco bardziej stresujący. Saturn blokuje tempo kariery a Neptun może pogrążyć cię w wątpliwościach. Trudności to rodzaj egzaminu, który przetestuje twoje cele i poziom zaangażowania. Zastanów się na spokojnie czy widzisz swoją przyszłość w dotychczasowym miejscu pracy. Jeśli nie, staraj się znaleźć inną, właściwszą drogę.

ZDROWIE

Powinieneś się nieco oszczędzać. W drugiej połowie miesiąca twoje zdrowie stanie się nieco delikatne. Uważaj na gardło.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
natalia
Expert
<font color=blue><b>Expert</b>Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 8539
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 16:25, 02 Sty 2007    Temat postu:

Bliźnięta- ( 21.05 - 21.06)

Cóż, niby karnawał, nowy rok, nowe nadzieje, a tak jakby wszystko po staremu. Nie martw się, w drugiej połowie miesiąca sfinalizują się plany, a stracone szanse, mimo, że na ogół nie mają tego w zwyczaju... wrócą!

ŻYCIE OSOBISTE

Pierwsza połowa stycznia nie zapowiada się zbyt różowo. Mars w partnerskim sektorze horoskopu pobudzać będzie twoje ambicje i chęć dominowania, mimo to, mało prawdopodobne jest, że w ten sposób osiągniesz swój cel. Postaraj się raczej obiektywnie ocenić sytuację, nie szukaj winnych. Tym bardziej, że to właśnie ty możesz okazać się stroną upartą i konfliktową. Jeśli urodziłeś się między 9 – 12 i 17 – 20.06 twoją głową zebrała się najgrubsza warstwa chmur. Możliwe są nieporozumienia i sytuacje, które wyprowadzą cię z równowagi. Niektóre partnerskie układy zawisną teraz na włosku i jeśli posuniesz się za daleko nie oczekuj, że potem znowu będzie jak dawniej. Toksyczne relacje skończ definitywnie. Dla odmiany druga połowa stycznia zapowiada się całkiem nieźle. Samotny? Powodzenie masz gwarantowane. Z wdziękiem zawierać będziesz nowe znajomości, a Wenus spojrzy przychylnie na nowe miłości. W stałych związkach nastroje wreszcie karnawałowe.
Wprawdzie wywiera na ciebie wpływ wyjątkowo "niecierpliwy" układ planet, ale uwierz mi, że właśnie dlatego warto zwolnić tempo. Ludzie, które potrącisz w biegu, poczują się urażeni. Szczególnie Bliźnięta z 9 – 12 i 17 – 20.06 mają teraz „szansę” niepotrzebnie skomplikować swój zawodowy życiorys. Dużo lepsza atmosfera otaczać was będzie po 16.01. Merkury, twoja planeta pojawi się w sektorze kreatywności! Rusz głową! Nagle okaże się, że jakiś dotychczasowy problem, przestaje sprawiać ci trudność. Interesujące rozwiązanie wpadnie ci do głowy całkiem niespodziewanie. Stawiaj więc na własną pomysłowość, podróżuj, nawiązuj kontakty, korzystaj ze zdobyczy techniki, unowocześniaj metody pracy. Może to być również czas sukcesów materialnych, korzystaj więc skwapliwie z każdej szansy. W trzeciej dekadzie stycznia zainwestuj zarobione pieniądze.

ZDROWIE

Bądź bardzo ostrożny jeżdżąc samochodem, nie siadaj za kierownicę, kiedy czujesz się zirytowany.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
natalia
Expert
<font color=blue><b>Expert</b>Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 8539
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 16:30, 02 Sty 2007    Temat postu:

Rak- ( 22.06 - 22.07)

Jeśli wraz z Nowym Rokiem poczyniłeś ważne postanowienia, nie zwlekaj. To naprawdę doskonały moment na przeprowadzenie niezbędnych zmian, wypełnienie życia nową treścią. Pomogą ci w tym nawiązane teraz kontakty z ludźmi.

ŻYCIE OSOBISTE

Na pierwszym planie znajdą się twoje relacje ze światem. Nikt z nas nie jest samotną wyspą. Pora przekonać się czy ludzie rozumieją twoje intencje i jak reagują na twoje działania. Czy wzbudzają one aprobatę czy też opór? Bądź uważny i obserwuj tę interakcję. Wyciągaj też wnioski. To dobry moment na zawieranie znajomości. Największą pulę szczęścia zgarną Raki urodzone 3 – 7.07. Niewykluczone, że… zakochasz się ze wzajemnością. Pamiętaj jednak, że aby zwrócić na siebie uwagę nie powinieneś udawać osoby, którą nie jesteś. Pozycja Wenus może sprawić, że silić się będziesz za wszelką cenę na oryginalność, ale to niepotrzebne! Bądź sobą - to najlepsza metoda by znaleźć partnera. W drugiej połowie stycznia znajdziesz się pod wpływem bojowego Marsa. Masz ochotę na pouczanie, wytykanie błędów? Zły pomysł. Możesz np. stracić kontakt z dziećmi, które chcąc uniknąć "pogadanek pedagogicznych", przestaną ci się zwierzać. Warto pamiętać, że nikt nie jest doskonały - ty także.

KARIERA

To twój astrologiczny półmetek czyli moment zakończeń lub rewizji życiowych planów. Raki, które są świadome swych priorytetów i mają przed sobą jasno wytknięty cel, ujrzą wreszcie taśmę mety. Jeśli zaś nie wszystko wyszło zgodnie z planem masz odpowiedni moment aby przeanalizować sytuację. W pierwszej połowie miesiąca planuj spotkania zawodowe będziesz bowiem zdolny do lepszego porozumienia, rozsądnego kompromisu. W drugiej części miesiąca okaże się to dużo trudniejsze. Warto za to pomyśleć o usprawnieniu pracy. Nie lekceważ możliwości zdobycia nowych doświadczeń, przez swoją niechęć do zmian możesz przegapić interesująca możliwość. Zwłaszcza urodzeni 3 – 7.07 mają szanse na korzystne zmiany. Kto wie, możesz stanąć przed progiem prawdziwej kariery. Jednak pamiętaj, że pociąg z okazjami nie będzie czekał na spóźnialskich. Refleks okaże się w cenie.

ZDROWIE

Zwróć większą uwagę na swój stan zdrowia. Jeśli wybierasz się na narty, nie szukaj najbardziej stromych górek, szczególnie, jeśli twoje umiejętności nie dorównują jeszcze ambicjom.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
natalia
Expert
<font color=blue><b>Expert</b>Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 8539
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 16:33, 02 Sty 2007    Temat postu:

Lew- ( 23.07 - 23.0Cool

Zbieraj siły, zakończ sprawy, na które wcześniej nie miałaś czasu lub sił. Niewykluczone, że dokonasz kilku zmian w codziennym życiu, nawiążesz nowe znajomości. W powietrzu wisi szczęśliwy traf.

ŻYCIE OSOBISTE

Początek roku sprzyja sprawnemu uporządkowaniu bieżących spraw, wychodzeniu na prostą. Będziesz osobą pomysłową i nieźle zorganizowaną. Znajdziesz czas na projekty zawodowe, plany karnawałowe. Pozytywne nastawienie do życia uczyni je przyjemniejszym. Możesz zrobić gruntowny remanent w garderobie, odwiedzić awangardowego fryzjera. Nie bój się eksperymentować. Wenus w znaku Wodnika pomoże ci w takiej radosnej odmianie. Dobry czas również na rozrywki i wyjazdy. Może uda się wziąć kilka dni wolnego, pozjeżdżać na nartach, ulepić bałwana lub po prostu, zwyczajnie iść na spacer, na którym będziesz miał czas, aby z uwagą wysłuchać bliskiej osoby. Samotny? Rozglądaj się... zwłaszcza, że noce wciąż jeszcze są długie. Szczególnie Lwy z 19 – 22.08. mają szansę na miłość przez wielkie M. Sytuacja osób z 10 – 18.08. wydaje się bardziej skomplikowana. Być może trzeba będzie wreszcie podjąć niełatwą decyzję o rozstaniu – albo powrocie.

KARIERA

Planety faworyzują Lwy kreatywne, które chcą zrobić dobre wrażenie. To dobry czas na prezentacje projektów, przyswojenie sobie najnowszych technik informatycznych, fachowych nowinek i udowodnienie innym, że znajdujecie się w awangardzie! Załatwiaj ważne sprawy, wykorzystuj uprzejmość innych, sam bądź życzliwy dla ludzi, a wielu z nich okaże się niezwykle pomocnymi. W drugiej połowie stycznia masz odpowiedni moment na wytyczenie nowego celu, podpisanie nowego kontraktu, chyba, że należysz do grona Lwów urodzonych między 10 a 18.08. Jeśli tak, Saturn będzie cię jeszcze wiązać starymi, trudnymi do wypełnienia zobowiązaniami i nie uda się na razie z tego układu wyplątać. Choć to wbrew twoim zasadom, pozostań w cieniu i nie wyskakuj z ryzykownymi pomysłami. I choć pozostałe Lwy będą miały w styczniu lekką rękę do pieniędzy ty nie sięgaj do portfela bez powodu. Twoją gotówkę pochłonie teraz jakiś większy cel.

ZDROWIE

Niezłe ale koniecznie pamiętaj o regeneracji sił. Szczególnie jeśli należysz do wycinka znaku, który nie cieszy się teraz protekcją planet.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
natalia
Expert
<font color=blue><b>Expert</b>Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 8539
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 16:35, 02 Sty 2007    Temat postu:

Panna- ( 24.08 - 22.09)

Odżyją jakieś przyjaźnie, powrócą sentymenty w partnerskich związkach, co bynajmniej nie osłabi twojej czujności w zawodowych sprawach. To dobrze, bo szykują się sytuacje, które wymagać będą mobilizacji i wyczucia chwili.

ŻYCIE OSOBISTE

W pierwszej połowie stycznia Mars wypunktuje ci jeszcze te wszystko co wymaga w twoim życiu zmian. Może związek pilnie wymaga naprawy? Dotyczy to głównie Panien z drugiej połowy znaku. Nie ociągaj się z wyciąganiem wniosków, bo im wcześniej zaangażujesz się w zreformowanie swojej rzeczywistości tym większe są szanse na sukces. Niestety w przypadku osób z 19 – 22.09 nie wydaje się to takie łatwe. Chyba musisz głębiej poszukać przyczyn kryzysu. Niewykluczone są także problemy i spory rodzinne, które mogą znaleźć swój finał na drodze urzędowej. Po 16-tym ten sam Mars pokaże Pannom inne oblicze. Zacznie sprzyjać powrotom starych sentymentów i w środku zimy poczujesz na sercu przyjemne ciepełko. Zaskocz partnera czymś sympatycznym – każda twoja inicjatywa zostanie przyjęta z uznaniem. Samotna? Pozbędziesz się sztywnego gorsetu nieśmiałości i uprzedzeń, przeobrazisz się w osobę przystępną i...bardzo atrakcyjną! Śmiało zagadaj do osoby, na którą zwróciłaś uwagę – odważni żyją ciekawiej!

KARIERA

I tu sytuacja rysuje się podobnie. Dopóki masz Marsa przeciw sobie, staraj się raczej godzić sprzeczne stanowiska, stosować kompromisowe rozwiązania. Dla Panien z 19 – 22.09 ostrzeżenie przed wikłaniem się w skomplikowane układy zawodowe, zależności finansowe lub postępowania sądowe. W tym miesiącu nie możesz liczyć na fart. Oceniaj sytuację po swojemu krytycznie. W drugiej połowie stycznia Merkury w znaku Wodnika skieruje uwagę Panien na wszelkie przejawy nowoczesności. Dobry moment aby przyjrzeć się zawodowym problemom z nieco innej perspektywy, zmienić metody, rozpocząć naukę języka, wyjechać na kurs specjalistyczny a może zmienić komputer, skorzystać z nowego programu usprawniającego pracę. Mars, tym razem jest ci przyjazny. W perspektywie masz więc nowe, służbowe znajomości, możliwość zarobienia większych pieniędzy. Możesz pertraktować z szefem w sprawie podwyżki lub awansu, negocjować nowe kontrakty.

ZDROWIE

W pierwszej połowie miesiąca trzymaj nerwy na grubszym sznurku. Zdrowie poprawi się po 16-tym stycznia.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
natalia
Expert
<font color=blue><b>Expert</b>Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 8539
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 16:39, 02 Sty 2007    Temat postu:

Waga- ( 23.09 - 23.10)

Wyplącz się z dawnych zobowiązań, szczególnie tych, które zaczęły ci ciążyć. Warto to zrobić bo wkrótce Kosmos pozytywnie zaingeruje w twoje sprawy. Mnóstwo spotkań, nowa miłość, nowe plany?

ŻYCIE OSOBISTE

Co prawda najpierw Słońce i Merkury a potem Mars zapowiadają nieco napięć w sektorze rodzinnym, ale jednocześnie otrzymujesz też wsparcie innych planet. Twoja opiekunka Wenus w znaku Wodnika obdarzy cię przebłyskami wyobraźni, fantazji i intuicji. Efektem będzie intensywnie przeżyty miesiąc. Trudności będą cię mobilizować, zainspirują do poszukiwania nowych dróg. Możliwe, że dosłownie wybierzesz się w zagraniczną podróż, albo odwiedzi cię ktoś dawno nie widziany. Jeśli natomiast staniesz w obliczu jakichś zmian, pamiętaj, że nie ma tego złego.... Nawet jeśli poczujesz się nieco chwiejna w uczuciach i niepewna swych pragnień to może być wstęp do nowego, ciekawszego rozdziału. Przyda się odrobina prowokacji, mała niespodzianka, a może po prostu weekend spędzony tylko we dwoje? Wagi wolne dostaną szansę na to, aby przeżyć romantyczną przygodę. Może to początek wielkiej miłości? Choć nie od razu będzie to oczywiste, nie zrażaj się z powodu jakiegoś drobiazgu, nie zamykaj się niczym królewna w szklanej wieży. Cóż jeśli on nie zna tej bajki?

KARIERA

Zawodowa sytuacja będzie się polepszać z dnia na dzień, pojawią się nowe pomysły, możliwości, poszerzą się horyzonty. Twoja wrodzona lekkość bytu zdaje się teraz pomnożona przez dwa, więc może nagle zdecydujesz się na jakiś życiowy eksperyment. Na przykład przyjmiesz propozycję związaną z wyjazdem poza granice kraju. Warto wyjść szansom naprzeciw bez obciążeń i nieuregulowanych zobowiązań. Postaraj się więc jak najszybciej nadrobić wszelkie zaległości, uporządkować sprawy finansowe, zakończyć zeszłoroczne projekty. I nie bierz na razie na własną głowę cudzych spraw, pomagaj ale nie wyręczaj. Jeśli przyszłaś na świat w pierwszym tygodniu października, możesz liczyć na kredyt zaufania, początek prawdziwej kariery. Sprawy związane z finansami, urzędami i bankowością są teraz faworyzowane. Masz także szansę na wygraną losową.

ZDROWIE

Potrzebujesz dużo tlenu, staraj się więc jak najwięcej przebywać na powietrzu lecz nie w zadymionym centrum miasta. Wybierz się do lasu, parku.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
natalia
Expert
<font color=blue><b>Expert</b>Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 8539
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 16:40, 02 Sty 2007    Temat postu:

Skorpion- ( 24.10 - 22.11)

Nie wystarczy ci teraz zwykłe „tu i teraz”, serce będzie się buntować przeciwko konwenansom. Gwiazdy radzą byś dwie pierwsze dekady stycznia spędził na większym luzie, nie zaniedbując jednak pilnych spraw.

ŻYCIE OSOBISTE
Mars w sektorze majątkowym skupi twoją uwagę na kwestiach materialnych. Jakieś rodzinne domowe inwestycje, pozyskanie pieniędzy na ważny dla ciebie cel okażą się na razie ważniejsze niż karnawałowe rozrywki. W związkach spokój, ale jeśli już od dawna czujesz, że w twojej relacji czegoś brakuje, w sercu pojawią się tęsknoty. Wenus w Wodniku pobudzi wyobraźnię. Postanowisz, być może, spotkać się z kimś, kto wydaje ci się intrygujący. Dla Skorpionów z pierwszej połowy znaku prognozy są obiecujące, osoby z 3 – 9.11 otrzymają zastrzyk kosmicznej energii, Uran zsyła szansę na miłość! Jeśli jednak należysz do pozostałej części znaku, miej na względzie, że nowe romanse przypominać będą różę… niestety gęsto pokrytą kolcami. To co oczarowało cię na parkiecie nie musi bynajmniej sprawdzić się w życiu. Twój szarmancki partner może okazać się niegodny prawdziwego zaufania, a może dowiesz się czegoś co postawi pod znakiem zapytania wspólne plany?

KARIERA

Postanowisz teraz uporządkować sferę finansów. Jeśli masz jakieś długi spłacisz je, natomiast twoi wierzyciele, zwłaszcza ci niezbyt solidni, powinni spodziewać, że energicznie upomnisz się o to, co należy do ciebie. Układ planet daje ci także szansę zarobienia niezłych pieniędzy oraz korzystnego ulokowania oszczędności. Jeżeli należysz do Skorpionów urodzonych między 3 a 9.11 masz korzystny miesiąc na poszukiwanie lub zmianę pracy, usamodzielnienie się, skorzystanie z nowych możliwości, które daje nowoczesna technika np. Internet. Nie możesz znaleźć swojego miejsca? Niewykluczone, że znajdziesz je poza granicami własnego kraju. Do większej ostrożności namawiam osoby urodzone w drugiej połowie znaku. Mimo kuszących perspektyw nie angażujcie się w długofalowe przedsięwzięcia. Ryzykowne eksperymenty dotyczące finansów nie mają dużych szans powodzenia.

ZDROWIE

Niezłe, ale w drugiej połowie miesiąca niewykluczone są problemy laryngologiczne. Wzmocnij swoją odporność.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
natalia
Expert
<font color=blue><b>Expert</b>Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 8539
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 16:42, 02 Sty 2007    Temat postu:

Strzelec- ( 23.11 - 21.12)

Rok zaczynasz brawurowo, ale pamiętaj, że aby zbudować coś trwałego trzeba zacząć od podstaw. Dlatego nie wahaj się odrzucić to wszystko co wydaje się jedynie prowizorką.

ŻYCIE OSOBISTE

Mars, wędrujący przez twój znak w towarzystwie Jowisza przepełnia cię teraz poczuciem mocy. Owszem możliwe są wszelkie, nawet pozornie nieprawdopodobne zmiany, ale potrzebujesz jeszcze konkretnego celu i inteligentnego planu. Inaczej zbyt silny wiatr sprawi, że… zaczniesz kręcić się w kółko. Jedynie w życiu Strzelców z pierwszych siedmiu dni grudnia okoliczności ułożą się jak na zamówienie. Okazja do wymarzonej podróży, upragniona miłość, szanse osobistego rozwoju…. Z pewnością będzie to czas radosny, urozmaicony karnawałowymi atrakcjami i sporą dawką przyjemności. Zawrzecie nowe, interesujące znajomości, które zostaną z wami na dłużej. Dla osób z 18 – 21.12 na razie jest to czas próby. Wprawdzie i wy też możecie stanąć oko w oko z życiową szansą, ale Pluton, pod którego wpływem się znajdujecie, wymaga ostrożności w postępowaniu. Być może nowa miłość unieważni starą i… pojawi się problem z wiązany z tym faktem. Rozstania rzadko są proste.

KARIERA

Protekcja planet w sprawach zawodowych również przechyla się na stronę Strzelców z pierwszych dnia grudnia. Dopisze wam szczęście, wyczucie chwili więc to dobry moment na inwestowanie gotówki w bankach, akcjach a także nieruchomościach. W pracy doczekać się możecie jakiegoś wyróżnienia, podwyżki lub ciekawszego stanowiska. Czas sprzyja korzystnym zmianom i sukcesom w poszukiwaniu pracy. A, że Jowisz potrafi być nadspodziewanie szczodry warto więc także zagrać w jakąś grę losową. Dla wszystkich Strzelców styczniowy układ planet sprzyja kurtuazyjnym wizytom, dyplomatycznym zabiegom, podróżom w interesach. Jeśli atmosfera w firmie ostatnio nie była najlepsza – to świetny moment na ponowną integrację zespołu. Osoby z 18 – 21.12 powinny pamiętać, że sukcesy czasem budzą zawiść. Bądź świadomy, że otoczenie nie składa się wyłącznie z twoich fanów. ZDROWIE

Dla osób z drugiej połowy znaku ostrzeżenie przed kontuzjami i przeziębieniami z gorączką, których lepiej nie lekceważyć.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pawel1985
Przyjaciel Forum
<font color=aqua><b>Przyjaciel Forum</b>Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 936
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/3
Skąd: BYDGOSZCZ

PostWysłany: Sob 0:05, 27 Sty 2007    Temat postu:

no jak narazie moj horoskop sie spelnia mino iz w horoskopy za bardzo nie wierze ale brawo dla Natalki za spory wysikek ........Gratuluje

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...::SAMOTNI::... Strona Główna -> Czary, Magia, Wróżby Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietachfora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Digital Dementia © 2002 Christina Richards, phpBB 2 Version by phpBB2.de
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
 
Regulamin